Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
Kategorie Výrobci

Vnitřní dveře vnitřní Hormann ZK 2 bílá barva

Kontaktujte nás se žádostí o slevu pro větší, nebo pravidelné odběry. Cenové hladiny pro montážní firmy!

 • Vnitřní dveře Hormann ZK 2 bílá barva
Dostupnost:6 týdnůKdy zboží dostanu?
Cena: 10878 Kč vč. DPH ( 8990 Kč bez DPH)
 

426.33€ vč. DPH (352.34€ bez DPH)

 

13848 Kč vč. DPH (11445 Kč bez DPH)

Cena dopravy:Osobní odběr Brno Ječná 29a ZDARMA
 PPL nadměr 540,- Kč + balné 500,- Kč
Velikost (průchozí rozměr):
Aktivní křídlo:
Zeptejte se na produkt

Popis produktu - Vnitřní dveře vnitřní Hormann ZK 2 bílá barva

 

Pozn.: obrázky jsou pouze ilustrativní.

Obsahuje:

 • dveřní křídlo
 • dozický zámek
 • rohová záruveň v RAL 9016
 • standartní kliková sada

Dekorativní ocelové dveře pro všechny místnosti od sklepa až po půdu. V mnoha barvách, dřevěných dekorech, se zasklením a výbavou.

Profil výrobku

 • dveřní prvek připravený k vestavbě
 • tepelně izolující
 • zvukově izolující
 • Skupina zatížení S
 • klimatická třída III

Mnoho dveří za peníze Od sklepa až po půdu

Dveře ZK dobře vypadají, jsou robustní, tvarově stálé a odolné proti opotřebení. Vysoce kvalitní povrch je odolný proti slunečnímu záření, teplu a vlhkosti, a navíc snadno čistitelný. A jak jsou cenově výhodné! Neboť dveře Hörmann ZK se vyrábějí ve velkých sériích, a to vždy ve stejně vysoké kvalitě. Dveře ZK jsou díky mnoha přednostem dobrým rozhodnutím.

Jako dveřní křídlo nebo dveřní prvek připravený k vestavbě.

Dveřní křídlo

Se zabudovaným zámkem a leskle pozinkovanými vrchními díly závěsů V0020, pevně zašroubovanými do výztužných vložek, avšak bez klikové sady.

Dveřní prvek

Kompletní dveřní křídlo s klikovou sadou a standardní rohovou zárubní z pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 1,5 mm, se základním práškovým nástřikem v provozně bílé barvě (podle RAL 9016).

Vybavení zárubní

3stranný těsnicí profil z PVC, navařené spodní díly závěsů a hmoždinkové ukotvení do zdi. Dveře ZK lze použít také v existujících normovaných zárubních a samozřejmě v každé ocelové zárubni Hörmann (připravené pro závěsy série V 8000).

Dveřní křídlo odolné proti opotřebení se snadnou údržbou

Dvoustěnné, tloušťka 40 mm, na 3 stranách s polodrážkou (tlustou), pozinkovaný ocelový plech (0,6 mm). Vysoce kvalitní prášková nebo fóliová vrstva. Velmi tvarově stálé, díky celoplošně lepené voštinové vložce.

Důležité při renovacích

Výškové dorovnání do 20 mm Ve spodní části je možno dveřní křídlo vhodnou pilou zkrátit. Proto můžete zcela klidně položit nové dlaždice.

Množství barev a dekorů

Barvy jsou brilantní díky vysoce kvalitním, hedvábně matným, hladkým práškovým vrstvám. Dřevěné dekory v prvotřídních fóliových vrstvách působí velmi přirozeně.

Sklo ve dveřích

Všechny dveře ZK dostanete na přání se zasklením ve vyobrazených strukturách: drátové ornamentální sklo světlé 7 mm, jednovrstvové bezpečnostní sklo nebo laminované bezpečnostní sklo 6 mm.

Při zasklívání na straně stavby dodržujte tloušťku tabulek 4-6 mm. Kruhové okno se zasklívá jen ve výrobním závodě.

Dveře ZK se nedeformují

Kolísání teploty a vlhkosti vzduchu nemá na dveře testované podle klimatické třídy III a skupiny zatížení S žádný vliv. (Zkoušeno podle RAL-RG 426).

Snadné, tiché zavírání dveří

Výměnný zadlabávací zámek podle DIN 18251, třída 3, s vrtáním pro profilovou cylindrickou vložku (trn 55 mm). S plastovou západkou a ocelovou zástrčkou, dózickým zámkem a klíčem. Na přání také s profilovou cylindrickou vložkou.

Vždy dobře padnoucí do ruky

Kliková sada s kulatým madlem z černého plastu pro profilovou cylindrickou vložku a dózický klíč (není součástí této verze produktu).

Zvuková a tepelná izolace

Díky konstrukci dveřního křídla a těsnění zárubně nabízejí dveře Hörmann ZK následující izolační hodnoty: tepelná izolace: U = 2,1 W/m² K, zvuková izolace: Rw přibližně 25 dB.

Individuální barevný nátěr

Bílé dveře se svým hedvábně matným hladkým povrchem dobře hodí pro vlastní tvůrčí nápady s lakem na bázi umělé pryskyřice.

Soubory ke stažení

Ostatní obrázky

 • Kliková sada
 • Individuální barevný nátěr
 • Řez
 • Výškové dorovnání
 • Zvuková a tepelná izolace