Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

Výklopná vrata Hörmann Berry s výběrem barvy

Kontaktujte nás se žádostí o slevu pro větší, nebo pravidelné odběry. Cenové hladiny pro montážní firmy!

  • Výklopná vrata Berry, hnědá barva
Kód:typizovaný rozměr 2500x2125
Dostupnost:2 týdnyKdy zboží dostanu?
Cena: 10285 Kč vč. DPH ( 8500 Kč bez DPH)
 

434.33€ vč. DPH (358.95€ bez DPH)

 

Cena dopravy:Pouze osobní odběr Brno Ječná 29a ZDARMA
Rozměr:
Barva:
Zeptejte se na produkt

Popis produktu - Výklopná vrata Hörmann Berry s výběrem barvy

Z důvodu vysoké velikosti možný pouze osobní odběr! Doprava možná pouze při předchozí domluvě!

 

Výklopná vrata Hormann Berry, se strukturovaným povrchem Pearlgrain ve dvou barvách za stejnou cenu (bílá dle RAL 9016, hnědá dle RAL 8028, antracit RAL 7016).
Ve čtyřech akčních velikostech (doporučený stavební otvor při montáži za otvor):
2375 x 2000 mm, 2375 x 2125 mm
2500 x 2000 mm, 2500 x 2125 mm

Pro správný výběr velikosti dle otvoru si otevřete katalog Výklopných vrat, kde díky montážním údajům zjistíte vhodný rozměr vrat dle stavební situace. Nebo nás kontaktujte.

Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou pružné ochranné kryty nad rameny pák. Tyto kryty zcela zakrývají nebezpečný prostor a snižují tak nebezpečí nechtěného zhmoždění nebo sevření. Tak vysoký bezpečnostní standard mají jen výklopná vrata Hörmann.

Vícenásobný pružinový systém spolehlivě zajišťuje vrata před pádem. Pokud by se některá pružina zlomila, ostatní, neporušené pružiny vrata zajistí. Vzdálenost vinutí pružin je přitom tak malá, že i dětské prsty jsou prakticky chráněny před sevřením. Komfortně uzavřeno Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Tím mezi vraty a rámem nezůstane žádná mezera. Vrata jsou po celém obvodu těsně uzavřena.

Lepší ochrana proti vloupání Jedinečné zamknutí výklopných vrat Hörmann otočnou závorou pevně zafixuje rohy křídla vrat na rámu a tím je zavře mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je prakticky nemožné. Pomocí volitelné sady pro dodatečnou výbavu umožňující jednoduchou svépomocnou montáž můžete vrata zamknout ještě nahoře.

Individuální komfort obsluhy Abyste svá automatická výklopná vrata mohli kdykoli pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí společnost Hörmann pro všechny montážní situace vhodné kvalitní mobilní i stacionární příslušenství. Od ručního vysílače „mikro“ přes kódovací tlačítko a čtečku otisků prstů až po speciální řešení, například nouzový akumulátor.

Soubory ke stažení

Ostatní obrázky

  • pohled zevnitř na výklopná vrata
  • Povrch křídla vrata Pearlgrain, hnědá
  • Povrch křídla vrata Pearlgrain, bílá
  • Povrch křídla vrata Pearlgrain, antracit
  • Vrata Hormann Berry, bílá barva
  • Vrata Hormann Berry, antracit