Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

Dvoukřídlá vrata Kružík barevná s hliníkovým rámem

 • Dvoukřídlá vrata Kružík barevná s hliníkovým rámem
Kód:KRID KRUZIK
Dostupnost:6-8 týdnůKdy zboží dostanu?
Cena: 37025 Kč vč. DPH ( 30599 Kč bez DPH)
 

1526.17€ vč. DPH (1261.29€ bez DPH)

 

44164 Kč vč. DPH (36499 Kč bez DPH)

Cena dopravy:Osobní odběr Brno Ječná 29a ZDARMA
 PPL nadměr 799,- Kč + balné 500,- Kč
Venkovní barva vrat:
Aktivní křídlo:
Zarážka vrat proti nechtěnému zavření:
Otevírání:
Kování dveří:
Rozměr:
Design:
Prosklení, jeden pár oken:
Kotvení:
Cyli. vložka se 3 klíči:
Zeptejte se na produkt

Popis produktu - Dvoukřídlá vrata Kružík barevná s hliníkovým rámem

Produkt je vyráběn na míru a není možné jej vrátit ve 14 denní lhůtě.
Po objednávce bude vystavena zálohová faktura na 50% částku a smlouva.

 

Dvoukřídlá garážová vrata Kružík s hliníkovým rámem s izolovanou výplní v dekoru dřeva. Panely vrat mají vodorovné prolisy cca po 100 mm a strukturu dřeva woodgrain. Na požádání lze nacenit vrata s jinou výplní.  

Balení vrat obsahuje : hliníkový rám vrat se štelovacími panty, křídla vrat, zarážky pro uzamčení neaktivního křídla, vložku se třemi klíči,  stupeň bezpečnosti tř. 3, montážní manuál. Volitelně lze dokoupit kování (klika se štítkem), zarážku proti nechtěnému zavření vrat (spodní packy, které se výškově navolí dle nájezdu). 

Vrata lze vyrobit do rozměru : šířka maximálně 2750 mm
výška maximálně 3000 mm.

Vrata
jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do rodinných domů. Rám je vyroben z uzavřeného hliníkového profilu a lakovaná do barvy dle výplně vrat. Křídla vrat mají taktéž rámy z uzavřeného hliníkového profilu a nalakována. Samotná výplň je tvořena ze sendvičových panelů, používaných u sekčních vrat. Standardní jsou vrata dodávána se zámkem s cylindrickou vložkou (tři klíče), s bezpečnostním kováním, které tvoří štítek s krytek fabky a výběrem mezi klikou a madlem. Vrata se vyrábí na míru, dle požadavku zákazníka.


Montáž dvoukřídlých vrat probíhá do otvoru, nebo před stavební otvor. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. Při použití elektrického pohonu je nutné nadpraží alespoň 50 mm. Pro variantu s elektrickým pohonem jsou používány stejné pohony jako pro sekční vrata. Panely ve vratech jsou standardně umístěny vodorovně, pro svislé umístění je nutná individuální konzultace. Otevírání dvoukřídlých vrat je vždy otvíravé pouze směrem ven.

Křídla vrat

Rámy křídel jsou vyrobeny z hliníkových uzavřených profilů. Pro výplň křídel jsou použity sekce o výšce 500 nebo 610 mm, které jsou vyrobeny z oboustranně žárově pozinkovaného plechu o síle 0,7 mm. Izolační výplň tvoří kvalitní PUR pěna silná 40 mm, což zaručuje dobré tepelně-izolační vlastnosti. Vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce zajišťuje dlouhou životnost těchto vrat a to díky materiálu samotném. Standardně se vrata otevírají směrem ven, na pozemek a tím je možnost plnohodnotného využití místa v garáži.

U těchto vrat je možnost vybrat si zda bude aktivní křídlo levé nebo pravé ( aktivní křídlo je osazeno klikou či madlem s zámkem, pasivní křídlo má horní a spodní zarážky). Křídla jsou standardně rozdělena symetricky, lze je však mít křídla asymetrická s tím,minimální šířka aktivního křídla je 970 mm.

Rám vrat

Rám vrat je vyroben z uzavřených hliníkových profilů, které jsou lakovány do barvy jako je samotná výplň křídel. V případě, že výplň křídel tvoří imitace dřeva, je rám lakován do barev nejblíže odpovídající odstínu dřeva. Rám vrat je osazen kvalitními seřizovacími panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat.

Kování a kliky

Aktivní křídlo - zvenčí a zevnitř je instalována klika nebo madlo. Standardně je barva kování bílá nebo chrom. Kování však lze lakovat do stejné barvy, jako jsou rámy vrat. Kování dveří je vybaveno krytem zámkové vložky, čímž se stává lépe zabezpečením proti nechtěnému vniknutí, nebo poničení zámkové vložky, která je vybavena třemi klíči se stupněm bezpečnosti tř. 3. Rozteč zámku 90 mm.

Neaktivní křídlo je vybaveno spodní a horní zarážkou, která zasunutím do horního rámu nahoře a spodního prahu v dolní části zajistí neaktivní křídlo. Tímto je zaručeno plnohodnotné uzamčení vrat.

Příslušenství

Vrata jsou připravena pro montáž, dodávají se s kompletním montážním příslušenstvím potřebným pro montáž ve standardních podmínkách. Vrata lze doplnit okénky, větrací mřížkou, nebo poštovním vhozem.

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • Maximální šířka otvoru dvoukřídlových vrat 2750 mm
 • Maximální šířka otvoru jednokřídlových vrat 2270 mm
 • Typy vrat vrata vyráběná vždy na míru
 • Vzhled panel s možností výběru prolisů
 • Barvy výběr barev dle vzorníku RAL
 • Dřevodekory zlatý a tmavý dub, mahagon
 • Tepelné vlastnosti zateplený panel 40 mm, U=1,00 W/m ²K
 • Možnost montáže do otvoru, před otvor

Soubory ke stažení

Ostatní obrázky

 • Design lamela povrch woodgrain
 • Design bez prolisu povrch hladký
 • Design středová drážka povrch hladký
 • Ukázka realizace (RAL 9007)
 • Ukázka realizace (RAL 9007)