Osobní odběry nejsou dle nařízení vlády do odvolání možné.
Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

Výklopná vrata Berry Hormann 902 color

Kontaktujte nás se žádostí o slevu pro větší, nebo pravidelné odběry. Cenové hladiny pro montážní firmy!

  • Výklopná vrata Berry Hormann 902 color
Kód:Berry color
Dostupnost:4 týdnyKdy zboží dostanu?
Cena: 12099 Kč vč. DPH ( 9999 Kč bez DPH)
 

439.32€ vč. DPH (363.07€ bez DPH)

 

18634 Kč vč. DPH (15400 Kč bez DPH)

Cena dopravy:Pouze osobní odběr Brno Ječná 29a ZDARMA
Rozměr:
Barevné provedení:
Zeptejte se na produkt

Popis produktu - Výklopná vrata Berry Hormann 902 color

Z důvodu vysoké velikosti možný pouze osobní odběr! Doprava možná pouze při předchozí domluvě!

 

Všechno od jednoho výrobce v kvalitě bez kompromisů

Made in Germany

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci intenzivně pracují na nových výrobcích, probíhá nepřetržitý vývoj a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu. Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Certifikovaná kvalita značky

Vrata a pohony jsou u výrobce Hörmann stoprocentně vzájemně přizpůsobeny a pro vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými, uznávanými ústavy. Jsou vyráběny podle systému řízení jakosti DIN ISO 9001 a splňují všechny požadavky evropské normy EN 13241-1. Další informace týkající se bezpečnosti naleznete na stranách 30-31.

Ohleduplnost vůči životnímu prostředí

Zodpovědný přístup ke zdrojům a nekompromisní reakce na předpisy pro ochranu životního prostředí mají u společnosti Hörmann již dlouho prioritu. Díky nasazení vysoce moderních výrobních zařízení a neustále se zdokonalujících postupů šetrných vůči životnímu prostředí bylo možné značně snížit spotřebu energie ve výrobě. Společnost Hörmann bude i v budoucnu důsledně postupovat touto cestou.

Výkonnost a dlouhá životnost

Díky vynikajícím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality dostane zákazník společnosti Hörmann 10 roků záruky na všechna výklopná vrata Berry a 5 roků záruky na pohony Hörmann.

Vyzrálá kvalita vrat s bezpečným komfortem obsluhy

Po 75 letech výroby vrat disponuje společnost Hörmann vědomostmi a knowhow, jak výrobky optimalizovat do nejmenšího detailu. Vlastní firemní oddělení výzkumu a vývoje na tom pracuje s velkou ctižádostí: Jejich motivací je nepřetržitý vývoj ve vzhledu, funkci, životnosti a bezpečnosti. I vy můžete mít z tohoto know-how prospěch. Z inovací, které dostanete jen u firmy Hörmann.

Bezpečnost a komfort pro vás i vaši rodinu - tím si můžete být naprosto jisti

Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou pružné ochranné kryty (obr. 1) nad rameny pák. Tyto kryty zcela zakrývají nebezpečný prostor a snižují tak nebezpečí nechtěného zhmoždění nebo sevření. Tak vysoký bezpečnostní standard mají jen výklopná vrata Hörmann.

Vícenásobně zajištěno

Vícenásobný pružinový systém (obr. 2) spolehlivě zajišťuje vrata před pádem. Pokud by se některá pružina zlomila, ostatní, neporušené pružiny vrata zajistí. Vzdálenost vinutí pružin je přitom tak malá, že i dětské prsty jsou prakticky chráněny před sevřením.

Komfortně uzavřeno

Speciálně tvarované rameno páky (obr. 3) přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Tím mezi vraty a rámem nezůstane žádná mezera. Vrata jsou po celém obvodu těsně uzavřena.

Lepší ochrana proti vloupání

Jedinečné zamknutí výklopných vrat Hörmann otočnou závorou (obr. 4) pevně zafixuje rohy křídla vrat na rámu a tím je zavře mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je prakticky nemožné. Pomocí volitelné sady pro dodatečnou výbavu umožňující jednoduchou svépomocnou montáž můžete vrata zamknout ještě nahoře.

Individuální komfort obsluhy

Abyste svá automatická sekční vrata mohli kdykoli pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí společnost Hörmann pro všechny montážní situace vhodné kvalitní mobilní i stacionární příslušenství. Od ručního vysílače „mikro“ přes kódovací tlačítko a čtečku otisků prstů až po speciální řešení, například nouzový akumulátor. Další informace o pohonech garážových vrat Hörmann a velkém programu příslušenství najdete na straně 29, ve speciálních odborných prospektech a na webu www.hoermann.com.

Soubory ke stažení