Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

Doplňky garážových sekčních vrat

Integrované dveře

 

Okno ve zlatém dubu

 

Větrací mřížka

 

Poštovní schránka

Sekční vrata nám nabízejí řadu doplňků, kterým naše vrata můžeme obohatit, nejčastějším doplňkem sekčních vrat jsou okénka pro prosvětlení garáže, které oceníme především jako úsporu za elektřinu díky přirozenému světlu, které nám bude proudit do garáže.

V neposlední řade a to díky možnostem se stává prosvětlení garáže designérským prvkem vzhledem k nerezovým rámům oken různých tvarů.

Mezi dalším nejčastějším doplňkem vrat jsou vchodové dveře vsazené do vrat, pro průchod osob. Dveře jsou vhodné především v případě, kdy vrata používáme nejen pro vjezd autem, ale také pro průchod osob do garáže, kde skladujeme například kola či kočárek.

V dnešní době již existují vstupní dveře, které nemají práh, proto jsou vhodné i pro malé děti, kterým by mohl práh dělat problémy.

Důležitou součástí funkčnosti garáže je provětrání, které oceníme především v zimních měsících, kdy pomocí větrací mřížky usazené do vrat dochází k rychlejšímu usychání podlahy garáže z tajícího sněhu z našich aut. Všechny doplňky jsou přesně popsány níže včetně vizuálních fotek.

  • vchodové dveře s prahem a bezprahové
  • prosvětlení pomocí oken
  • větrací mřížky
  • poštovní vhoz