Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
Kategorie Výrobci

Sekcní garážová vrata RenoMatic light 2017 s pohonem Prolift

Kontaktujte nás se žádostí o slevu pro větší, nebo pravidelné odběry. Cenové hladiny pro montážní firmy!

Dostupnost:2 týdnyKdy zboží dostanu?
Cena: 18543 Kč vč. DPH ( 15325 Kč bez DPH)
 

731.78€ vč. DPH (604.78€ bez DPH)

 

21768 Kč vč. DPH (17990 Kč bez DPH)

Cena dopravy:Osobní odběr Brno Ječná 29a ZDARMA
 PPL nadměr 830,- Kč + balné 500,- Kč
Barva:
Rozměr:
Zeptejte se na produkt

Popis produktu - Sekcní garážová vrata RenoMatic light 2017 s pohonem Prolift

 

 • M-drážka, 42 mm křídlo , vnitřní strana vrat pozink
 • povrch panelu: struktura woodgrain (strukturovaný povrch s imitací dřeva)
 • wenkovní barva RAL 9016/8028/7016, Decocolor Zlatý dub/Ořech
 • Koeficienty tepelné izolace : panel U=1,00 W/m2K, zabudovaná vrata U=1,80 W/m2K
 • pohon Prolift, 2 ovladače, vodící kolejnice
 • rozměry: 2375x2000 mm, 2500x2000 mm, 2375x2125 mm, 2500x2125 mm, 3000x2000 mm, 3000x2125 mm

Typ kování (kolejnicový systém vrat)

 • Z-kování: vrata šířky do 3000 mm a výšky 2500 mm, potřebná výška překladu 115 mm.

Zcela ve smyslu zakladatele firmy je nyní značka Hörmann opravdovým příslibem kvality. Rodinný podnik se díky více než 75 letům zkušeností ve výrobě vrat a pohonů a více než 20 milionům prodaných vrat a pohonů stal firmou č. 1 na evropském trhu. To vám při nákupu sekčních vrat Hörmann dává dobrý pocit.

Made in Germany

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu. Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Pohled do budoucnosti

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik od roku 2013 pokryje svou potřebu energie ze 40 % z ekologické elektřiny a trvale bude tyto zdroje rozvíjet. Současně ročně ušetří mnoho tun CO² zavedením inteligentního a certifikovaného systému správy energie. A v neposlední řadě společnost Hörmann nabízí výrobky pro trvale udržitelné stavění.

Certifikovaná kvalita značky

Vrata a pohony jsou u výrobce Hörmann stoprocentně vzájemně přizpůsobeny a pro vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými, uznávanými ústavy. Jsou vyráběny podle systému řízení jakosti DIN EN 9001 v Německu a splňují všechny požadavky evropské normy EN 13241-1.

Dlouhodobá výkonnost

Díky vynikajícím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality dostane zákazník společnosti Hörmann 10 roků záruky na všechna sekční vrata a 5 roků záruky na pohony Hörmann.

Sekční vrata se otvírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Navíc lze sekční garážová vrata vestavět do libovolného garážového otvoru, poskytují větší šířku průjezdu a jsou optimálně utěsněna.

Širší průjezd

U starších výklopných vrat je vjezd a výjezd často milimetrovou záležitostí. Díky šířce průjezdu zvětšené až o 14 cm můžete parkovat i s moderními, širšími osobními a sportovními užitkovými auty mnohem pohodlněji.

Těsnění po celém obvodu

Trvale elastická těsnění odolná proti povětrnosti na všech čtyřech stranách sekčních vrat Hörmann zadrží vítr a déšť venku. Kvalitní střední těsnění mezi články vrat u dvoustěnných vrat zajišťují lepší těsnost. Podlahové těsnění vyrovnává díky velkoryse dimenzované profilované hadici podlahového těsnění i menší nerovnosti.

Dobré důvody pro značku Hörmann

Optimální dlouhodobá ochrana odolná i proti dlouhodobé vlhkosti
Patka zárubně o výšce 4 cm z umělé hmoty odolné proti křehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí a na rozdíl od konkurenčních řešení i při nahromadění mokra. Patka zárubně zcela obemkne zárubeň v místě ohrožení korozí, jen to je účinná dlouhodobá ochrana. Spolu s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně i vzhledově zdařilé zakončení.

Účinná tepelná izolace tepelné dělení zárubně a tělesa stavby
Vždy, když je garáž součástí domu, doporučujeme dobře tepelně izolovaná garážová vrata. S připojením zárubně Hörmann ThermoFrame ještě zlepšíte už i tak dobré izolační vlastnosti vrat LPU. Černý umělohmotný profil, který se jednoduše namontuje společně se zárubní vrat, zajišťuje tepelné oddělení zárubně od zdiva a zlepšuje tepelnou izolaci až o 15 %*. Volitelné připojení zárubně ThermoFrame dostanete pro všechna sekční vrata Hörmann.

Řešení blízká praxi integrované dveře bez vysokého prahu
Pro snadný průchod osob do garáže doporučujeme integrované dveře. Tak může z garáže vyzvednout jízdní kola nebo zahradní stroje, aniž byste otvírali vrata. Práh z ušlechtilé oceli je uprostřed jen 10 mm a na okrajích jen 5 mm vysoký. To usnadňuje přejíždění a zmenšuje riziko klopýtnutí.

Samozřejmě více bezpečnosti bezpečná ochrana se zajištěním proti vypáčení
Nezvaní hosté mají u automatických sekčních vrat Hörmann sotva nějakou šanci. Jsou-li garážová vrata zavřena, zapadne zajištění proti zvednutí automaticky do dorazu vodicí kolejnice, vrata jsou ihned uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Toto uzamknutí vrat funguje čistě mechanicky, a proto zůstává účinné i při výpadku napájení elektřinou, na rozdíl od konkurenčních pohonů.

Harmonický celkový dojem rovnoměrně rozdělené s neviditelnými přechody lamel
Garážová vrata společnosti Hörmann mají stejně vysoké lamely s přesným rozdělením drážek. Lamely jsou tak perfektně tvarovány, že přechody v zavřeném stavu prakticky nejsou vidět. Porovnejte prosím. Na přání dostanete i praktické vedlejší dveře se vzhledově stejným vyrovnáním drážek jako sekční garážová vrata. To je důkaz vysoké kvality výroby stavebních prvků Hörmann.

Stejný vzhled u zárubně i křídla vrat harmonický celkový dojem
 Harmonický vzhled vrat je výsledkem mnoha malých detailů: Například vyrovnávacími clonami překladu a bočními zárubněmi . U firmy Hörmann dostanete tyto konstrukční díly standardně stejného vzhledu jako lamely vrat s bílým povrchem Woodgrain.

Certifikovaná jistota se stabilním dosahem, bez rušení
Nově vyvinutá, extrémně bezpečná metoda šifrování vám poskytuje dobrý pocit, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš rádiový signál. Byla zkoušena a certifikována bezpečnostními experty Ruhrské univerzity v Bochumi a je stejně bezpečná jako internetové bankovnictví.

 

Montážní video

Soubory ke stažení

Ostatní obrázky

 • Tmavý dub
 • Zlatý dub
 • RAL 7016
 • RAL 8028
 • RAL 9016