Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

Křídlová vrata

Garážová křídlová vrata - dřevodekor zlatý dub

Křídlová garážová vrata jsou mnohdy jediným řešením jak osadit garáž vraty. Díky konstrukci křídel jsou garážová vrata vždy otevírána ven a tím je zamezeno úbytku místa v garáži samotné. Díky této konstrukci je možné vrata zasadit před otvor a tím stejně jako u rolovacích vrat nedojde ke zúžení vjezdu, který mnohdy bývá i tak dost úzký.

Křídlová vrata bývají zpravidla ve dvou variantách. První variantou jsou křídlová vrata s ocelovým rámem a výplň křídel je stejně jako u výklopných vrat ocelový plech s trapézových svislým motivem. Druhým typem jsou křídlová vrata s hliníkovým rámem. Výplní křídel u tohoto typu jsou sendvičové panely stejně jako u sekčních vrat. A to je nespornou výhodou, jelikož máme možnost výběru mezi několika typy prolisů a v neposlední řadě také odstínů barev a dekorů dřeva.

Díky podobnosti výplní s ostatními typy vrat máme samozřejmě na výběr z mnoha doplňků, jako je prosvětlení okny, zateplení, zasazení poštovního vhozu nebo například integrovaných dveří do křídla vrat.